


Конус для дровоколу (гвинтовий Дровокол, колун) D80 d32 h230
- В наявності
- Код: DK-80x32x230
2 106 ₴
1 895,40 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Конус для дровоколу (гвинтовий Дровокол, колун) D80 d32 h230
Конічний дровокол - це колун конусний з нарізаною гвинтовою різьбою на ньому. Принцип його роботи заснований на можливості шурупа легко укручуватися в дерев'яну поверхню, а конуса поступово розсовувати волокна дерев'яної колоди.

Характеристики та специфікація
| Застосування | на дровоколах, на валах |
| Діаметр | 80 мм |
| Посадковий діаметр | 32 мм |
| Висота | 230 мм |
| Особливості | Розжарений, відцентрований |
| Країна виробник | Україна |
Чому потрібно купувати у нас?
![]() |
Ми швидко можемо відправити весь наш товар по Україні. |
![]() |
У нас є великий асортимент товарів як на складі так під замовлення. |
![]() |
Виробляємо гарантійне та післягарантійне обслуговування |
![]() |
Всегда поможем с выбором и дадим профессиональную консультацию |
Как можно сделать заказ у нас в магазине?

Оформить заказ на сайте или по телефону

Уточнить делали заказа по телефону

Оплатить заказ или выбрать другой способ

Ожидать доставки от транспортной компании
Купить конус для дровокола (Дровокол винтовой, колун) D80 d32 h230 можно в интернет магазине ATools.com.ua. Добавте товар в корзину и оформите покупку. Интернет магазин А-Инструмент доставит ваш заказ в любой город Украины, более детально с условиями можно доставки и оплаты можно в разделе «Оплата и доставка».
Наші менеджери завжди готові дати вам консультацію і відповісти на будь-які ваші питання, дзвоніть нам +38 (097) 557-16-88 (Viber, Telegram, Whatsapp), +38 (073) 557-16-88.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vatzo tools |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 80 |
| Діаметр внутрішній | 32 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 895,40 ₴







