Свердла алмазні корончасті з оптимальним співвідношенням швидкості та ресурсу.Застосовуються для свердління армованого бетону, цегли.Використовуються на установках алмазного свердління.Обов'язкове використання охолодженняСегменти мають кільцеву конструкцію з пазами. Закріплені на корпусі методом срібної пайки.Свердло виготовляється в діапазоні діаметрів 10 мм-35 мм. має довжину 320 або 450 мм, хвостовик 1 1/4 UNC.При проходженні арматури рекомендується скинути швидкість обертання свердла.Дотримуйтесь рекомендацій по інтенсивності подачі води.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ADTnS |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр | 25 мм |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 450 мм |
| Материал | Сталь |
| Покрытие рабочей части | Алмазный сегмент |
| Применение коронки/пилы | Бетон, Высоко армированный бетон, Железобетон, Кирпич |
| Тип | Коронка сверлильная |
| Тип сверления | Мокрое |
| Тип хвостовика | 1 1/4" |
Информация для заказа
- Цена: 1 981 ₴





