Брусок абразивний алмазний Yato P600 (YT-76087) призначений для сухої заточки ножів і ріжучих інструментів. Конструкція мксимально проста, що забезпечує зручне використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Прямокутний |
| Область застосування | Нержавіюча сталь, Сталь, Метал |
| Матеріал | Алмаз |
| Зернистість | 600 |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 4 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347 ₴



