Губка алмазна шліфувальна Yato P100 (YT-76103) виготовлена із міцної гуми та оснащена металевою пластиною з алмазним зерном G100. Призначена для ефективного шліфування скла, мармуру, граніту та кераміки. Завдяки своїй еластичності забезпечує зручність у роботі та рівномірну обробку поверхонь. Компактні розміри (90 × 60 × 30 мм) дозволяють легко працювати навіть у важкодоступних місцях. Яскравий помаранчевий колір допомагає швидко знаходити інструмент серед інших аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Область застосування | Граніт, Кераміка |
| Зернистість | 100 |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Одиниця вимірювання | Штука |
| Паковання | Без паковання |
| Градація | P100 |
| Вологостійкість | Да |
| Тип | Шліфувальна губка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494 ₴






