Набір брусків абразивних алмазних Vorel 3шт (26140) складається з трьох брусків різної зернистості. Призначений для сухої заочки ножів і ріжучих інструментів. Конструкція інструменту з діамантового покриття на пфорованому сталевому листі забезпечує зручне використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Брусок |
| Тип профілю | Прямокутний |
| Область застосування | Нержавіюча сталь, Сталь, Метал |
| Матеріал | Алмаз |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 4 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴



