Диск алмазний по граніту Vorel сегментний 125x22.2x1.8мм (08712)
- В наявності
- Код: 08712
179 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск алмазний по граніту Vorel сегментний 125x22.2x1.8мм (08712) є змінним елементом для кутових шліфувальних машин. Використовується для сухого різання граніту, бетону, каменю та цегли. Конструкція диска включає сегменти з компенсаційними отворами, що підвищують його теплостійкість і забезпечують ефективне відведення пилу із зони різання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Сталь |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 ₴



