Диск алмазний по каменю Vorel Turbo 115x22.2x2мм (08751)
- В наявності
- Код: 08751
196 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск алмазний по каменю Vorel Turbo 115x22.2x2мм (08751) використовується як змінний елемент для кутових шліфувальних машин. Завдяки високій концентрації алмазів і спеціальній формі ріжучої кромки "Турбо", він забезпечує точні зрізи без сколів та ефективне відведення тепла. Диск широко застосовується у будівельних, монтажних і ремонтно-оздоблювальних роботах. Підходить для сухого і мокрого різання різних матеріалів, таких як бетон, цегла, керамічна плитка, граніт і природний камінь.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Польща |
| Вид обробки | Чистий рез, Швидкий різ |
| Діаметр зовнішній | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Сталь |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴



