

Фреза спіральна сферична Ita Tools D6 d6 L70 h27 R3 (SI01.06.027.070.06R)
- Готово до відправки
- Код: SI010602707006R
999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза спіральна сферична Ita Tools D6 d6 L70 h27 R3 (SI01.06.027.070.06R) призначена для високоточного фрезерування та обробки твердих матеріалів, таких як ДСП, МДФ та фанера. Фреза гарантує відмінну зносостійкість та ефективну роботу без залипання стружки, що робить її ідеальним вибором для професійного використання на ЧПУ фрезерах та обробних центрах.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Itatools |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Фреза |
| Обробка матеріалу | МДФ, Фанера, ЛДСП, ДСП, Дерево |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Діаметр хвостовика | 6 мм |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Довжина загальна | 70 мм |
| Довжина робочої частини | 27 мм |
| Кількість ріжучих граней | 2 |
| Радіус | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴



